Rock&Pop 12/17

titulka depp horkyze

Jsou tomu téměř čtyři roky, kdy jsem jako naivní hlupák nalítla na špek jedné produkční agentuře, která mi dala za úkol zprodukovat jedno miniturné. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby se nejednalo o uskupení The Kids Tribute, údajnou kapelu Johnnyho Deppa. Promotér celé akce se s ním měl spřátelit na plážovém večírku a vlákat ho do Čech na komorní koncerty v kostelech a kavárnách. Johnny Depp se tak rozhodl svému kamarádovi pomoci z tíživé finanční situace. Ano, věřila jsem tomu, respektive chtěla věřit. Splnil se mi dívčí sen a s nadsázkou bylo mou jedinou starostí, jak docílit toho, aby si mě na konci celé šňůry odvezl domů. Přitom jsem pečlivě zajistila prostory, propagaci, dopravce i ubytování. To mělo být v pronajatém bytě, aby o příjezdu Deppa nevěděla veřejnost. Jeho totožnost měla být odhalena až bezprostředně před koncertem v daném regionu, exkluzivita pak měla být prodána vybraným médiím.

Až do osudného dne jsem formovala postavu a pilovala angličtinu. V den příjezdu jsem navštívila kadeřníka, nechala se oháknout a rozloučila se s přítelem. Nebudu vás napínat, nikdo nepřijel. Promotér zmizel z povrchu zemského, možná už na této fiktivní akci stihl něco vydělat, nevím. Jelikož jsem přislíbila mlčenlivost a sama se snažila (už jen kvůli ostatním ženám, které by s Deppem také chtěly odjet) udržet vše do poslední chvíle v tajnosti, neutrhla jsem si velkou ostudu. Nic se tedy nekonalo, ale veřejnost ani nic nečekala. Celá návštěva Johnnyho Deppa vyšuměla v zapomnění.

Až teď… V roce 2018 by měl Johnny Depp konečně dorazit s kapelou Hollywood Vampires. Věřím tomu stejně jako v roce 2014, jen doufám, že jeho příjezd nedomlouvali na plážovém mejdanu a právě naondulované produkční nezbudou jen oči pro pláč. Já už s ním odjet nechci, ale na koncertě chybět nebudu.


Americký režisér Ridley Scott se rozhodl na poslední chvíli vymazat herce Kevina Spaceyho, kterého známe především z oscarového snímku Americká krása, ze svého filmu, jenž měl mít premiéru 16. listopadu. Ačkoli si termín posunul až na prosinec, riskuje, že v tomto čase klíčové scény se Spaceym vymazat nestihne. Přesto se snaží, neboť nechce, aby byl herec, který v posledních týdnech čelí obvinění ze sexuálního obtěžování mladých chlapců, s jeho filmem jakkoli spojován.

To by se v Čechách Kevinovi Spaceymu stát nemohlo. Nejenže by byl odměněn Českým lvem ještě před dokončením filmu, ale pravděpodobně by dostal řadu dalších nabídek na svůj pořad od soukromých televizí. Úchylárny Kevina Spaceyho by pak sledovaností konkurovaly seriálu Já, Kajínek, pořadu odsouzeného dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka. Inu, není se čemu divit v zemi, kde ve volbách vítězí strana s trestně stíhaným předsedou.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE