Oficiální premiéra videklipu kapely Ptakustik "Sám sobě sám"

Akustický projekt Ptakustik Tomáše Ptáčka, kterého můžete znát jako frontmana punk rockových Punkhart vydává nový videoklip k singlu “Sám sobě sám”. Jedná se o exkluzivní premiéru ve spolupráci s Rock&Pop.

Převážně hraný videoklip vypráví příběh muže po třicítce, který žije se svým plyšovým psem v malém bytě a vede zhýralý, neuspořádaný život. Po nějaké době každodenního nicnedělání, popíjení a kouření se v něm zase na chvíli něco zlomí a bude se snažit dát věci do pořádku. Přestože se dokonce setká s dívkou, o které už dlouho sní, vše skončí stejně. To ale nemusí znamenat, že to skončí špatně. Hlavní hrdina nic nevzdává. Moc dobře totiž tuší, že když něco nevyjde dnes, vyjde to třeba zítra.
Myšlenka celé písně je taková, že každý z nás má slabé stránky a je v něčem nenapravitelný. Jde ale o naději a přesvědčení, že všechno nejde hned a že se možná vyplácí vytrvat.
„…až jednou budu dostatečně stár, budu i tančit, i když tanec už pro mě není…“
V hlavní roli se představí ostravský herec Josef Kaluža. V roli femme fatale se zde objeví mladá a půvabná zpěvačka a herečka Johanka Freywaldová, kterou můžete znát z televizních seriálů.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=piF0SqgewuQ[/youtube]

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box