Oficiální premiéra videklipu kapely Ptakustik "Sám sobě sám"

Akustický projekt Ptakustik Tomáše Ptáčka, kterého můžete znát jako frontmana punk rockových Punkhart vydává nový videoklip k singlu “Sám sobě sám”. Jedná se o exkluzivní premiéru ve spolupráci s Rock&Pop.

Převážně hraný videoklip vypráví příběh muže po třicítce, který žije se svým plyšovým psem v malém bytě a vede zhýralý, neuspořádaný život. Po nějaké době každodenního nicnedělání, popíjení a kouření se v něm zase na chvíli něco zlomí a bude se snažit dát věci do pořádku. Přestože se dokonce setká s dívkou, o které už dlouho sní, vše skončí stejně. To ale nemusí znamenat, že to skončí špatně. Hlavní hrdina nic nevzdává. Moc dobře totiž tuší, že když něco nevyjde dnes, vyjde to třeba zítra.
Myšlenka celé písně je taková, že každý z nás má slabé stránky a je v něčem nenapravitelný. Jde ale o naději a přesvědčení, že všechno nejde hned a že se možná vyplácí vytrvat.
„…až jednou budu dostatečně stár, budu i tančit, i když tanec už pro mě není…“
V hlavní roli se představí ostravský herec Josef Kaluža. V roli femme fatale se zde objeví mladá a půvabná zpěvačka a herečka Johanka Freywaldová, kterou můžete znát z televizních seriálů.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=piF0SqgewuQ[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE