Sedm ohlédnutí Alice Coopera

alice cooper new album 1393554

Alice Cooper propaguje své nejnovější album, kterým se vrací do klasické éry 60/70tkového rocku klasickým způsobem. Vypráví o filozofii alba. Počet vstupů na jeho oficiálním kanálu dosáhl sedmičky a stojí za to každý jednotlivý vstup vyslechnout od začátku do konce.

Osmadvacáté album je kompaktem, který Alice chytře zabalil do sentimentálních vzpomínek na mládí své i kapelní.

Co na tom, že nejzajímavější song je “Rock & Roll”, který nejen že vypustil do éteru už v listopadu 2020, ale ještě navíc v něm po svém přepracoval starou pecku kapely “The Velvet Underground”. Fans to AC baští.

Faktem je, že o podobný marketingový tah v duchu toto je více, než jen řadovka, to relativně nedávno vyzkoušeli i AC/DC či Ozzy Osbourne. Stejně jako v případě obou předešlých mastodontů rocku i “Detroit Stories” postrádají opravdový původní hit.

Ale nač si stěžovat, Alicemu to stále rockuje, pecky jsou nápadité a pokud znáte podtext, vychutnáte si je o to lépe.

Takže vzhůru ke Cooperesque vzpomínkám:

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE