Série Little Friday Session s frontmanem kapely Mirai

mirai

Společnost TCL na podporu české hudební scény připravila na rok 2021 sérii online koncertů s názvem Little Friday Session. Během šesti čtvrtečních večerů se představí známí i méně známí interpreti. Akci, která propojí hudbu, fanoušky a technologie, zahájí ve čtvrtek 18. února Mirai Navrátil.

Společnost TCL Electronics, jeden z hlavních hráčů na globálním poli spotřební elektroniky a druhý největší výrobce televizorů na světě, bude ve čtvrtek 18. února živě vysílat koncert Miraie Navrátila. Půjde o první ze šesti hudebních večerů, které se uskuteční v průběhu celého roku. Seriál online streamů nese příznačný název Little Friday Session. Koncerty budou probíhat vždy ve čtvrtek večer, přenos poběží na www.facebook.com/TCLczech a ve Full HD na www.tcl.com.

„Little Friday Session v sobě spojuje dvě myšlenky. Chceme dát prostor českým hudebníkům a podpořit je. Zároveň zpřístupníme fanouškům kvalitní zvukové a obrazové zážitky. Party, koncerty, pohodovou atmosféru, to vše si tradičně spojujeme s víkendy či pátečními večery. V dnešní době si ale díky technologiím a internetu můžete udělat pátek kterýkoli den v týdnu. Stačí si jen pustit dobrý koncert a o to se postará náš tým TCL,“ vysvětluje Easton Kim, marketingový manažer pro střední Evropu. „Vážíme si toho, že naše pozvání přijal právě Mirai. Oceňuji jeho práci, protože dělat kvalitní pop je nesmírně složité,“ dodává.

„Aktuálně kvůli covidové situaci vůbec nehrajeme, takže se moc těším na to, že se s lidmi potkáme aspoň zprostředkovaně přes stream. Zároveň doufám, že to je jeden z prvních náznaků postupného rozvolňování a že se s lidmi začneme zase vídat, tak jak jsme byli zvyklí,“ říká Mirai Navrátil.

Přenos začne ve 20:00 hodin. Kromě Miraie Navrátila se na pódiu objeví jako host i talentovaný český zpěvák, producent a skladatel Marcel Procházka alias Marcell.

Natáčení se uskuteční v kancelářích digitální agentury X Production. Společnost TCL si prostory vybrala za kulisu pro jejich industriální design. Koncerty se tak ponesou v duchu intimní klubové atmosféry. „S kytaristou zahrajeme akusticky ve dvou. Prostě písničky zahrajeme tak, jak zněly úplně na začátku, když jsem je psal v pokojíku, než vznikly verze, které lidi znají,“ doplňuje Mirai Navrátil.

Hudební série Little Friday Session bude probíhat po celý rok. Další stream TCL plánuje na duben.

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE