Skupina Monkey Business oslaví na koncertě ve Žlutých lázních 17. narozeniny, 25.5.

Jarní část klubového turné “Už jsi zaplatil daň z práva na život” završí skupina Monkey Business na tradičním narozeninovém koncertu v pražských Žlutých lázních. Open-air koncert se uskuteční 25. května od 19 hodin a nese podtitul “Kavárna de Luxe”. Kapela Monkey Business přivítá na koncertě několik hostů, v roli supportu vystoupí skupina Lake Malawi. „Nerad bych naše narozeninové hosty představoval dopředu, ale můžu slíbit, že se návštěvníci mají na co těšit,“ říká zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert.
Skupina Monkey Business obdrží v areálu na břehu řeky Vltavy 25. května také Zlatou desku za album Sex and Sport? Never! a zároveň představí novou remixovou desku, která obsahuje 11 nových pohledů na skladby z alba Sex and Sport? Never!
Vytvořil jej producent a dlouholetý spolupracovník Monkey Business Ecson Waldes, který s tvorbou remixů oslovil zajímavé mladé kapely a producenty. „Sami si vybrali, jaké písně chtějí podle svého gusta a stylu libovolně přepracovat. Výsledkem je pestrá a zábavná deska oscilující mezi klubovou elektronikou až po dub a jazz,“ říká Ecson Waldes. Jedinečné album vychází u společnosti Warner Music 19. května.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box