Skupina Queenie přidává do O2 areny druhý koncert

2 QUEEN RELIVED Selection of photos Str†nka 07

Pro velký zájem se skupina Queenie, která se v oblasti tribute band řadí ke světové špičce, rozhodla přidat pro své fanoušky ještě jednu velkolepou koncertní show Queen Relived by Queenie vzdávající hold legendární skupině Queen. Ta se uskuteční 19. května 2023, tedy den po prvním plánovaném koncertu, a nahradí zrušené vystoupení Ozzyho Osbourna. 

„Původně jsme s druhým koncertem nepočítali a ani pro něj neměli termín. Po třech koncertech v O2 areně v září 2021 jsme chtěli show zopakovat pro ty, kteří vlivem přesunu termínů během restrikcí na původní premiéru přijít z různých důvodů nemohli. Už ale na podzim se ukázalo, že jsme o druhém koncertu měli uvažovat. I když nás samozřejmě velmi mrzí Ozzyho zdravotní problémy a i to, že do Prahy nepřijede, rozhodli jsme se uvolněného termínu využít,“ uvádí frontman kapely Queenie Michael Kluch. „Je to vlastně závazek posunout naši show Queen Relived by Queenie zase o něco dál a my pevně věříme, že nabídneme všem, i fanouškům Ozzyho, opět famózní zážitek,“ dodává Michael. „Jelikož vidíme, a jsme za to neuvěřitelně vděční, že je o náš květnový koncert obrovský zájem, domluvili jsme se s agenturou Live Nation a přidali ještě druhý právě na tento nově vzniklý termín 19. května,“ doplňuje tajemník kapely Martin Zoubek. Fanoušci rockových vystoupení tak o zážitek nepřijdou a dostanou možnost poslechnout si legendární kapelu Queenie, která vystupovala dokonce i na narozeninové oslavě britské královny Alžběty.

K situaci se vyjádřila i pořádající agentura Live Nation, která rozhodnutí o přidání koncertu vřele podpořila. Věří, že divákům se naskytne příležitost vidět skvělou show a doporučuje koncert všem, kteří se do Prahy na Ozzyho vystoupení chystali přijet podívat.Zpěvák Ozzy Osbourne ze zdravotních důvodů zrušil svá živá vystoupení a několik let očekávaný koncert společně s Judas Priest se tak neuskuteční. Věříme, že jedinečná show kapely Queenie, která 19. 5. vystoupí namísto těchto dvou hudebních legend, bude kvalitní náhradou pro všechny fanoušky, kteří plánovali výlet do pražské O2 areny.

Queen Relived by Queenie představí v O2 areně ve dnech 18. a 19. května 2023 největší hity i méně známé písně legendárních Queen, doprovázené impozantní světelnou a multimediální show. Divákům tak nabídne zážitek světové úrovně, na který se nezapomíná. O2 arena se díky Queenie znovu dočká největší LCD obrazovky, která byla v této hale kdy použita, vznášejícího se klavíru a samozřejmě oslňujících světelných a pyrotechnických efektů. Podle samotné kapely totiž koncerty Queen neznamenaly jen skvělou hudbu, ale i velkolepou podívanou, v tom se jim chtějí Queenie co nejvíce přiblížit a navodit obdobnou fenomenální atmosféru.

Koncertní show Queen Relived by Queenie se bude konat ve čtvrtek 18. května a v pátek 19. května 2023 od 20:00 v pražské O2 areně (Českomoravská 2345/17a, Praha 9). Prodej vstupenek na druhý koncert 19. května bude spuštěn již dnes pro předplatitele O2 a iDNES Premium. Pro všechny ostatní pak  9. února v sítích TicketmasterTicketportal.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE