Skyline avizují novým klipem vydání alba Electricity

skyline

Na termín ještě před koncem prázdnin, konkrétněji 21. srpna, si naplánovala kapela Skyline vydání své v pořadí již osmé řadové desky. Album se jmenuje Electricity a jeho křest by měl proběhnout 27. srpna v Praze na holešovickém Výstavišti v rámci letní scény Open Air Lucerna Music Bar.

Do světa před pár dny vyslali Skyline již třetí singl z této desky, tentokrát skladbu Partners In Crime. “Skladbu Partners In Crime jsme začali hrát koncem minulého roku na koncertech už naživo a lidi na ni reagovali naprosto skvěle, i když ji neznali. Proto jsme si řekli, že tohle je další adept na singl,” vysvětluje rozhodnutí Radek Bureš, zakládající člen Skyline. Song se navíc docela hodí k atmosféře léta i prázdnin, nedá se ale říci, že by jeho zvuk předznamenával sound celého alba. “Je to jen součást mozaiky,” doplňuje Radek Bureš.

Vizuální podoby klipu se chopil mladý režisér Honya Tran z AZN Kru. Hlavní role vytvořili tanečníci Eugene Nam a Simona Doleželová.

Deska vychází čtyři roky po albu Jungle, s nímž kapela uspěla v rádiích a získala cenu za Album roku na cenách Žebřík. Produkce se ujali členové kapely sami, o mix se postaral opět osvědčený Matouš Godík.

“Nové album nám trvalo dát dohromady delší dobu oproti těm předchozím. Všichni toho máme hodně, takže jsme celkem bojovali s časem. Navíc jsme na sebe pořád přísnější, co se týče zvuku, hodně jsme si vyhráli s produkcí, což taky není hned,” vysvětluje Radek Bureš. Deska se natáčela u Hiffiho v jeho hudební škole EMA Prague, vokály byly nahrávány ve studiu kytaristy Majkího, který má produkční studio Noise Activity. “Nevím proč, ale za mě je to asi naše nejuvolněnější deska. Možná je to tím, že vznikala tak dlouho, kdy se nic nehonilo na poslední chvíli a vybíralo se opravdu jen to, co nám přišlo dobré,” dodává frontman Jacob. “Jsem fakt rád, že po tolika letech v kapele se nám to neomrzelo. Že pořád děláme hudbu tak, aby bavila hlavně nás, a nesnažíme se za každou cenu zavděčit ostatním.”

Jak už bylo výše zmíněno, křest novinkového alba by měl proběhnout 27. srpna. Následné klubové turné k albu je plánován o na listopad a prosinec.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg
rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE