Skyline – Electricity

Skyline electricity

Interpret: Skyline

Album: Electricity

Vydavatelství: vlastní náklade

Žánr: dance electro

Stopáž: 39:56

Autor recenze: Vladimír Motýlek Savec

Počet znaků:  968  ( max 1200 )

 

Recenze:

Docela našlápnuté je poslední album dnes už elektronických klasiků z našich luhů a hájů, party Skyline. Jedenáct skladeb běžné stopáže nenudí, i když ucho rockera časem začíná postrádat „kovově přírodní“ zvuk struny a čistě živého bubnu. Někde tam určitě jsou. Ale všechno je prohnané nějakou krabičkou. Jak také jinak u téhle kapely? Střídá se rychlejší tempo s pomalým, každá skladba má svou barvu, svou náladu. 

Když dojde na zpěv, Marčino podání je bližší klasické melodice, pánové pak více či méně rapují. Zpívá se jako vždycky anglicky, řeší se osobní můry (Electricity), partnerské vztahy (Partners in Crime, Goodbye Kiss) nebo se prostě jen tak doplňují taneční beaty (třeba Move On).

Dohromady to pak dává kolekci, která nezapadne na žádné hromadné tancovací akci. A jako rádiové hity bych nominoval titulní ElectricityGodzillu.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE