SLUŠNEJ KANÁL TV nově i v Digitální O2 TV

Co sledovat SLUŠNEJ KANÁL TV na mobilu nebo se vrátit v čase? S O2 TV to jde.
Jsme televize, která objevuje… nejen oprašuje.
Slušnej kanál TV s potěšením a radostí oznamuje, že od února 2017 rozšiřuje rodinu svých diváků. Digitální O2 TV nám umožní oslovit další velkou skupinu, ze které bychom si rádi vychovali své fanoušky a nabídli jim slušnou porci moderní rockové muziky.
To nejkvalitnější, co může divák v rockové hudbě vidět a slyšet, novinky, talenty, klasiku i okrajové žánry. Speciálně pečujeme o českou rockovou hudbu.  
Noví diváci se mohou mimo jiné těšit na pořad Plewell (zprávy z nižší společnosti s Zellerem), Flashback (tajné záznamy a vzpomínky ze zákulisí s Tomáše Frodem) nebo na opravdu šílenou Andělskou 20 s Pavlem Andělem.  
Jsme jediná televize v ČR, kde můžete vidět i to, co se jinde bojí zahrát.
Jsme jediná televize v ČR, která se stará o českou rockovou hudbu ve všech podobách a žánrech.
Jsme jediná televize v ČR, kde uvidíte to nejnovější, co se na světové rockové scéně objevilo.
SLUŠNEJ KANÁL není jenom televize, ale jedna velká rocková rodina, do které patří.
SLUŠNEJ KANÁL TV – progresivní rocková hudební televize. Zatímco konkurenční televize jsou pro zastydlé bigbíťáky a omílají pořád dokola obstarožní hity, my vedle klasiky dáváme velký prostor novým kapelám, ať už českým, nebo zahraničním. Divákům umožňujeme objevovat novou muziku.
ROCK&POP – Hudební časopis s prověřenou tradicí je informačním pilířem všech hudebních fanoušků již od roku 1990. Jeho cílem je být zasvěceným průvodcem po klikatých stezkách populární hudby, který napříč generacemi a žánry přináší exkluzivní články a rozhovory.
HELPMUSIC – Hudební magazín, zaměřený převážně na českou a slovenskou klubovou a festivalovou scénu. Začal vycházet v roce 2010 a od roku 2015 je v tištěné formě přílohou pražského a středočeského Deníku.
ROCKFACE – Web rockové a metalové hudební scény, na němž najdete koncerty, kapely, hudební podniky, fanoušky a vše co spojuje rockery. Přináší vám možnost sdílet vaše projekty, zprávy a pocity na příspěvkové zdi v podobě chatu. Tak se představuje nová komunitní platforma, za kterou stojí tým Slušnej Kanál.
SLUŠNEJ KANÁL restaurant/music bar – Jediný podnik svého druhu v ČR, který doslova žije muzikou. Díky úzkému propojení s českou hudební scénou pořádáme unplugged koncerty známých i méně známých hudebních skupin. To vše doplňuje příjemné prostředí, obsluha a bezkonkurenční ceny nápojů i jídel z moderní gastronomie v centru Prahy.
TVŮJ ROCKOVÝ SVĚT  http://www.slusnejkanal.cz/
https://www.o2tv.cz/tv/kanaly/slusnej-kanal/ , https://www.o2tv.cz/
OPERÁTOŘI DVB-C a IPTV ČESKÁ REPUBLIKA
UPCSatt, DragonGrape SCCatr.czCentro NetMagnalinkSelekt systémSAT – AN CableNet SEPodaJon.czT-mobileO2 TVWic-NetSauronSelfnetTVNETPilsFreeNecossSkyfoneMetropolitní síť HumpolecVideon, ZnojmoMX-NETStarnetMORnet.czPaskov netWinetRio mediaC2NETOptiKabelCNWInternet i2Wolfnet.czTanet TVCenTrioLevný netD1net, ArtemisNECOSSNetconet
OPERÁTOŘI a IPTV SLOVENSKÁ REPUBLIKA
UPCOrangeMarticoAntik TelecomSwanSlovanetProgresTesatelUnitrixPresnetGHP ConnectionKromsatRadioLANAntechnetElkvantDetronicsOrava SKBlueIP NetMinetMa-netSihot NetHD servisPnetcomOknetVknetTeatroKinetSkyLanHD Kabel
 
 
 

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<