SLZA, ATMO MUSIC a další hudební hvězdy na únorové galaxii zábavy 4FANS v Praze

Pátý ročník populárního festivalu 4FANS opět připravil výjimečné setkání s hvězdami české a zahraniční online zábavy. Letošní ročník proběhne 25. února v Kongresovém centru Praha a nabídne také hned několik parádních hudebních vystoupení – těšit se můžete na Slzu, Atmo Music, Annet Charitonovou, Reginalda nebo Veroniku Spurnou.
Hudebním fanouškům není potřeba dvojici Slza příliš představovat. Lukáš Bundil a Petr Lexa alias Hoogy za sebou mají hodně úspěšný rok – skvělé turné Katarze, páté místo v anketě Český slavík a hlavně hity jako Fáze pád nebo účast v megahitu Léto lásky. Naživo určitě zazní i jejich největší hity jako Lhůta záruční nebo Celibát a doufejme, že nám představí také nějaké novinky z připravovaného alba.
O pořádnou porci muziky se postarají taky Atmo Music. Ti právě vydali videoklip k písni Vlny z jejich aktuální desky Sen, na kterém jsou chytlavé songy jako Valerie nebo Stíny. Kdo už zažil jejich koncert, ví, že naživo půjde o pořádně energickou jízdu, ke které bude určitě fajn se připojit.
Tím ale výčet hudebních interpretů nekončí, ze zástupců urban scény přivítáme hned dva další umělce. Reginald vydal před nedávném své debutové EP Bezva, v aktuálním singlu mu hostuje jeho bývalý parťák z projektu HZM raper Johny Machette. Ještě před vystoupením na 4FANS se můžeme od Reginalda těšit na nový videoklip! Křehká zpěvačka Annet Charitonova to umí na pódiu pořádně rozjet a její singl TAKTOMABYT, ve kterém hostuje Ben Cristovao, to jenom potvrzuje. Tito všichni se na Vás těší už 25. února v Kongresovém centru Praha!
Vedle hudebního programu bude mít už tradičně hlavní slovo především zábava pro fanoušky youtuberů, cosplayerů a online zábavy obecně. Čeká je například vychytaná počítačová herna s nejmodernější technikou, setkání s hvězdami internetu (například GOGO, Pedrosgame, LucyPug, Housebox a Veronika Spurná), talkshow, herní turnaje a hromada dalšího. Prostě pořádná porce zábavy!

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<