Snění Avenged Sevenfold

Avenged Sevenfold (zkráceně A7X) je americká heavymetalová skupina z Huntington Beach v Kalifornii, která vznikla v roce 1999. Současnou sestavu kapely tvoří hlavní zpěvák a pianista M. Shadows, rytmický kytarista a doprovodný zpěvák Zacky Vengeance, hlavní kytarista, pianista, a doprovodný zpěvák Synyster Gates, baskytarista a doprovodný zpěvák Johnny Christ a bubeník Brooks Wackerman.

Avenged Sevenfold přišli s metalcore zvukem na svém debutovém albu Sounding the Seventh Trumpet a pokračovala v tomto zvuku i na druhém albu Waking the Fallen. Nicméně, styl skupiny se vyvinul třetím albem skupiny a prvním vydáním velkého vydavatelství, City of Evil, do stylu heavy metalu a hard rocku. Kapela pokračovala ve zkoumání nových zvuků i nadále. Takže nový videoklip anoncující vydání alba Life Is but a Dream… je pro metal fans návodem, na co s emají těšit.

Vydání osmého studiového alba je naplánováno na 2. června 2023 prostřednictvím Warner Records. Vyjde tedy téměř sedm let po svém předchůdci The Stage (2016), což je pro kapelu nejdelší mezera mezi studiovými alby.

Videoklip k trikově opulentní písni „Nobody” zhlédnete zde:

 

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se