Soutěž o 2 vstupenky na Arcade Fire v O2 aréně

UKONČENO

Arcade Fire se chystají na své první vystoupení v České republice, které proběhne už 15. června v O2 aréně. Jeden z vás si na tuto akci může vysoutěžit dvě vstupenky. 

Jedna z nejoblíbenějších kanadských kapel Arcade Fire do Prahy přiveze desku Everything Now, která vyšla v letošním roce, ale určitě zahraje i písně z průlomové debutové desky Funeral z roku 2004. Návštěvníci se mohou těšit na hudbu, jež vychází z pestrých hudebních vlivů, syrový zvuk, upřímné emoce a originální pódiovou show. To vše od skupiny, jež po celém světě prodala miliony kopií svých alb a singlů a obdržela cenu Grammy či Brit Award.

Pokud byste na koncert chtěli vyrazit, napište nám, kolikátou deskou v diskografii kapely Arcade Fire je album Everything Now.

Odpovědi nám pište do komentářů na náš Facebook pod tento příspěvek. Prosíme, aby se do soutěže zapojili jen ti, co si zvládnou vstupenky vyzvednout u nás v Praze v Baru Rock&Pop na adrese Ondříčkova 29.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE