Soutěž o 2 vstupenky na Judas Priest a Megadeth v Plzni

UKONČENO

Judas Priest se v rámci svého aktuálního turné vrátí ještě jednou do České republiky, kdy se společně s dalšími velikány, skupinou Megadeth, představí 12. června 2018 v plzeňské Home Monitoring Aréně. Máme k dispozici 2 vstupenky do soutěže.

Tato heavy metalová ikona působí na scéně už skoro čtyřicet let a její popularita stále stoupá. Od roku 2004, kdy se u nás po delší přestávce představili poprvé, k nám Judas Priest jezdí pravidelně – potěšili již fanoušky v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích a Liberci, nyní míří do Plzně. Zatím poslední studiové album Redeemer of Souls vydala kapela roce 2014 a právě absolvuje světové turné, v jehož rámci zahraje své největší hity. S sebou na turné vzali Megadeth. Tato kapela do dnešního dne vydala patnáct alb, s posledním titulem Dystopia se ozvala loni a určitě některé písně z něj představí i na plzeňském koncertu.

Pokud byste chtěli na koncert zajít, napište nám jméno jediného člena Megadeth, který působí v kapele od jejího založení až dodnes. Odpověď nám napište do komentářů na náš Facebook pod tímto příspěvkem.

Vzhledem k datu koncertu již vstupenky nestihneme poslat poštou, lístky tak bude nutné vyzvednout v našem Baru Rock&Pop Ondříčkova 29 v Praze.

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<