Soutěž o 2 vstupenky na koncert Rag’n’Bone Mana

UKONČENO

Rag‘n‘Bone Man se v rámci Grande Reserve Tour 2018 ukáže i 2. března v pražském Foru Karlín. Díky LIVE NATION a Rock&Popu může být jeden z našich předplatitelů s doprovodem u toho! Právě totiž soutěžíme o 2 vstupenky na tento koncert, na němž bezesporu zazní i hity HumanSkin.

Začal rapovat už v patnácti letech, postupem času se však Rag‘n‘Bone Man začal objevovat i na bluesových akcích ve svém rodném městě. Jeho láska k blues a rapu se brzy rozvinula do něčeho většího, což vykrystalizovalo v první skladby a EP.

Zlom však nastal se singlem Human, jenž vydal v červenci 2016, v únoru 2017 pak spatřilo světlo světa jeho stejnojmenné debutové album. To získalo několik prestižních ocenění včetně Brit Awards.

Pokud byste rádi slyšeli a viděli Rag’n’Bone Mana naživo, musíte být zařazeni do našeho VIP programu a zodpovědět následující otázku:

Jak zní skutečné jméno tohoto umělce?

Odpovědi nám pište do komentářů na náš Facebook pod tímto příspěvkem. V případě výhry se budete muset prokázat číslem vaší VIP Rock&Pop karty.


Nejste VIP? Zjistěte více ZDE.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE