Soutěž o 2 vstupenky na plzeňský koncert The Dire Straits Experience 20. února

UKONČENO

Na plzeňský koncert The Dire Straits Experience už jsme jednoho z vás poslali, nyní je na čase dát tu možnost dalšímu z vás!

Už je to skoro čtyřicet let od doby, kdy svět poprvé slyšel píseň Sultans Of Swing, která jej uvedla do hudebního světa kapely Dire Straits. Odchod zpěváka Marka Knopflera v devadesátých letech Dire Straits paradoxně příliš neuškodil, jejich věhlas a počet prodaných nahrávek stále stoupal s tím, jak tuto britskou legendu objevovala mladá generace. Nebylo tedy divu, že kapela vstoupila v roce 2018 to Rock’n’rollové síně slávy.

Z jádra kapely zůstali už jen saxofonista Chris White a bubeník Chris Whitten, kteří se s dalšími muzikanty a zpěvákem Terencem Raisem, jenž je Knopflerovi stylově velmi podobný, v únoru vrací do České republiky pod hlavičkou projektu Objeví se v Praze, Hradci Králové a Plzni, kde zahrají 20. února. A právě na tento koncert může jeden z vás získat po dvou vstupenkách!

Více naleznete na facebookové události akce.

Chcete mít možnost slyšet naživo hity jako Sultans of Swing, Brothers in Arms, Walk of Life či Private Investigation?Odpovězte nám na soutěžní otázku:

Jak se jmenovalo první album Dire Straits a v jakém roce ho kapela vydala?

Odpovědi nám pište do komentářů na našem Facebooku pod tímto příspěvkem.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE