Strahovská Sedmička načne říjen s kapelou Lucifer Star Machine

Podle pravidelných návštěv by se dalo skoro říci, že se na strahovský kopec vracejí staří známí. Frontman Tor Abyss a jeho banda Lucifer Star Machine už tady totiž pár koncertů odehráli. Možná ale, že to nikdy nebylo v úplně stejné sestavě.
Kapela založená v roce 2002 v Londýně doznala velkých změn především v roce 2012, kdy se Tor Abyss vrátil zpátky domů, do Německa, nabral nové muzikanty a domovem „Luciferovy hvězdné mašiny“ se stal Hamburk. Ale ani nejrůznější změny v sestavě nic nemění na tom, že i tentokrát se na posluchače chystá hard core dirty rock’n’rollový mix vlivů od Motörhead přes Misfits až třeba k Poison Idea. Hrát se bude možná i něco z letošního červencového sedmipalce, který pánové pochystali pro Self Destructo Records, a můžeme si tipnout, zda naživo dojde i na coververzi G. G. Allina, která mívá v koncertním setlistu Luciferů své místo.
Před nimi však ještě Sedmička představí v pražské premiéře kapelu Time Shifters. Sice nové jméno, ale kapela složená z muzikantů se zkušenostmi z nejrůznějších bandů jako např. Garáž, Bobcats, Gangnails, Ant Mafia, Barockers, Dirty Blondes, Two Finger Slide nebo Players Go Places. Charakteristika –  „Melodickej říznej punk rock, s decentní dávkou dirty garage soundu, plněnej pikantní rock’n’rollovou nádivkou, s uhrančivým ženským vokálem a drivem nadupanýho mustanga, co vyráží obsazenej partou desperádů na zběsilej sobotní mejdan kamsi do neznáma.“ – zní navíc vcelku lákavě.
Krátká závěrečná rekapitulace? Sobota 1. října, Praha, Klub 007, Lucifer Star Machine a Time Shifters.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=I4uEnxt_5pA[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE