Strahovská Sedmička přivítá slovenskou punkovou Mysterious Tour 2016

Mysterious Tour 2016, pod tímto názvem se skrývá společné turné zajímavých postav slovenského punku a jejich projektů.
Prvním z nich je Romanes, tedy projekt Romana “Hulo” Hulína, jehož bylo možno zaregistrovat s baskytarou např. v takových kapelách jako byly a jsou Iné Kafe, Testimony, Plus Minus, Davová psychoza, ale třeba i Lvmen.  O hudbě své současné “inkarnace” hovoří jako o stylu Petržalka folk punk. Další do party je kytarista skupiny Slobodná Európa Svetozár Korbeľ, který tour absolvuje se svou současnou kapelou Jeho Skromnosť & Personál (mimochodem, na svém kontě mají aktuálně debutové album s názvem Žiadny rešpekt). A aby toho nebylo málo, spolu s nimi se na závěr večera na scénu postaví Braňo Alex (ex-Slobodná Európa, Zóna A), který mj. zavzpomíná na své sólové album z konce devadesátých let This is punkrock from Transylvania (chcete-li bližší charakteristiku materiálu z této desky, dovolím si zavzpomínat i já – Když jsme se s Braňo Alexem v době, kdy toto album bylo aktuální, bavili, sám k nahrávce říkal, že to “sú také temné rock’n’rólliky”).
Turné, které od konce ledna probíhalo zatím převážně na Slovensku, má svou pražskou zastávku naplánovanou do strahovského Klubu 007 na čtvrtek 25. února a celou sestavu můžete vidět i o den později v Metro Music Baru v Brně.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RtBwIzjjNHM[/youtube]  

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE