Sukulent Sound vydává svou Múzu

suku muza 022 scaled

Kapela Sukulent Sound vydává těsně před Vánočními svátky videoklip k novému singlu Múza.
I když se nejedná o vánoční písničku, klip má příjemně pohádkovou atmosféru. Stanete se v něm účastníky jedné zvláštní noci, ve které se mladý umělec vydá hledat svoji inspiraci do baru a potemnělých ulic nočního města.

Kapela Sukulent Sound je sedmičlenná parta z Vysočiny, která se sice hlásí ke crossoveru, tvrdost ale v její hudbě nehledejte.
Ve svých písních se zaměřuje hlavně na rap a funky, které kombinuje s typicky českým vesnickým punkrockem a ráda ho koření dalšími styly.
V singlu Múza je to konkrétně reggae, ska a balkánské rytmy. Neotřelá kombinace oslovuje nejen fanoušky rapu a určitě se stane nedílnou součástí playlistu nejednoho fanouška alternativnějšího směru hudby.

Sukulenti za sebou mají povedenou sezónu, ve které si mimo jiné konečně vybrali svoji loňskou výhru v celonárodním klání kapel organizovaným legendárnám klubem Strahov 007. Díky němu vystoupili na hlavní stagi Strahov Open Air spolu s kapelami jako Monkey Business nebo Lake Malawi.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE