Sukulent Sound zkouší nové vody s klipem k písni “Dope”

Dechy

Kapela Sukulent Sound, která pochází z malého města Kamenic nad Lipou na Vysočině, se rozhodla zpříjemnit svým fanouškům podzim videoklipem k písni “Dope” ze stejnojmenného EP.

Tato skladba, která spojuje prvky reggae, rapu, ska, rocku a punku, zaujme především hostováním dechové sekce, zároveň si ale drží nezaměnitelný styl a lyrický obsah, který je pro kapelu typický. Skladba i s videoklipem se na sítích objevila 2.10. v 18:00 Samotné video se částečně odehrává na garážové párty, kde se postupně objeví všichni členové kapely. Hlavní dějová linka klipu je ale zaměřena na trochu potrhlého producenta, který chodí přírodou a nahrává zvuky okolního prostředí na místech, kde je nikdo jiný neslyší. Hned 3. října 2023 navázalo na klip vydání EP “Dope,” které obsahuje celkem pět skladeb. Většina písní se pohybuje v rytmu reggae, najdeme v nich ale kombinaci různých žánrů, jako je rap, rock a mnoho dalších. Celé EP bylo nahráno ve studiu The Barn pod taktovkou Dana Frimla. Kapela získala tuto jedinečnou příležitost poté, co vyhrála první ročník pořadu “Recky na vaše pecky” na YouTube.

Sukulent Sound má nyní šest členů a jejich hudba je energickou směsicí různých hudebních žánrů. V jejich rozpoznatelném stylu se mísí rap a reggae v režii čistě venkovské party.

Kapela Sukulent Sound věří, že jejich nový videoklip “Dope” přinese fanouškům nejenom nový hudební zážitek, ale také inspiraci k tomu, jak propojit přírodu s hudbou. Kéž bychom mohli všichni najít svůj vlastní “hood” a objevovat krásy přírody, tak jako Sukulent Sound.

Videoklip Dope:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE