Tanečník ze StarDance Michael Petr vydává nový singl Až zítra

petr

Od Vídeňského valčíku až na Island: Tanečník ze StarDance Michael Petr vydává nový singl.

Zpěvák a tanečník Michael Petr, kterého mohou Češi znát také z taneční soutěže StarDance II, kde se proslavil jako taneční partner Lenky Filipové, přichází se svou novou písní Až zítra. Mohli jste ho slyšet i vidět v písničkách Čechoameričan, Jenom Tebe, kde vystupuje s vítězkou Stardance Alicí Stodůlkovou, nebo v úsměvné letní písni Hot Dog stand. 

V písni Až zítra Michael zpívá o trpělivosti, čekání na správný vztah a jak touží poznat tu pravou.  Písnička vznikla v tomto roce a Michael v ní našel nový zvuk pro svoji další sólovou dráhu. Píseň Až zítra byla nahrána v Praze v Rooftop studios a postprodukce proběhla v Abbey Roads v Londýně.

Diváka nadchne píseň i samotný videoklip

Videoklip byl natočený na Islandu v září tohoto roku a opravdu je na co se dívat.  Michael si dal záležet nejen na kvalitě samotné písně, ale zároveň chtěl posluchače pomocí videoklipu přenést na dechberoucí prostředí jakým je právě Island. Ale Michael nezapomněl ani na své taneční kořeny a na píseň Až zítra se dá zatančit Vídeňský valčík.

Novinky pro rok 2022

„Tato píseň bude singlem, který odstartuje vydání nového alba O nás a na to se mohou posluchači těšit v dubnu příštího roku,“ prozradil Michael Petr.  Pro toto album má Michael nachystaných 8 videoklipů, které budou postupně vycházet v průběhu roku 2022. První klip spatří světlo světa již v lednu.

Odkaz na videoklip k písni:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE