The Cure přijedou i s vlastním kuchařem

V sobotu 22. října se v pražské O2 Aréně uskuteční koncert britské legendy temné melancholie, kapely The Cure, vedené zpěvákem Robertem Smithem. Koncert, který pořádá agentura Live Nation, odstartuje už v 19 hodin vystoupením skotského supportu The Twilight Sad.
The Cure přijíždějí do Prahy z polské Lodže, kde je ve čtvrtek čekala místní Atlas Arena, a od nás se přesunou do Mnichova, aby předvedli svoji show tamnímu publiku v pondělí 24. října. To vše v rámci své letošní Europian Tour.
Pojďme si pro zajímavost přidat pár podrobností. Formace dorazí v šesti busech a produkci veze v osmi kamionech. Její tým čítá šedesát lidí, včetně vlastního kuchaře, který obvykle jezdívá na turné se slavnými interprety.
Plán sobotního večera počítá s tím, že The Cure začnou hrát ve 20 hodin 10 minut a jejich set by měl trvat zhruba tři hodiny (to tedy i s předpokládanými třemi přídavkovými bloky). Podíváme-li se na zprávy z probíhajícího turné (koncerty např. v Německu nebo Skandinávii), je z nich poměrně jasně patrné, že kapela včetně zmiňovaných přídavků hraje něco mezi třiceti až pětatřiceti skladbami a prakticky žádný z koncertů nemá úplně stejný playlist. Dá se tedy očekávat, že si i pro Prahu pánové připraví něco speciálního.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hXCKLJGLENs[/youtube]  

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE