Tři dny po sobě bude Lucerna Music Bar ve znamení Monkey Business

V tradici prosincových pražských koncertů i letos pokračují Monkey Business. Tentokrát se na scéně Lucerna Music Baru objeví 6., 7. a 8. prosince.
O tom, že smysl pro humor kapelu rozhodně neopustil, svědčí jak plakát, tak i pozvolna se objevující pozvánky na akci. Využití uniformy SNB (pro mladší ročníky – nejedná se o snowboard, ale Sbor národní bezpečnosti, tedy variaci z dob minulých na policejní sbor) a hesel jako “Voláme hlasité ne těm, kteří svými nočními rejdy ruší spravedlivý spánek pracujících” nebo “Ten kravál musí skončit v deset” zve posluchače k účasti na komponovaném trojvečeru, v němž pod taktovkou kapely přítomní učiní přítrž řádění dekadentních hudebních živlů.
Monkey Business dovedou při takovýchto speciálních příležitostech překvapovat. Repertoárem, případnými hosty, pojetím celé show či neobvyklými kostýmy. Co všechno mají nachystáno na letošek, poznáme ale nejspíš až na místě.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=igRQhp_qTh4[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE