Únos mininka maskotem kapely Frozen Poppyhead!

rattle scaled

Českobudějovická parta Frozen Poppyhead vydává velice humorný počin s názvem Rattle, ve kterém jejich oživlé logo makovce unese a straší malé vousaté miminko! Makovec zpívá, hraje sólo na kytaru, dítě řve a rodiče vůbec neví, která bije! Vtipu klipu přispívá samotný pohled na členy kapely, kteří mají tedy všichni pořádnou šlehu! Pokud se chcete pobavit a prodloužit si život, rozhodně si pusťte nový videoklip, který kapela napasovala k písni Rattle z jejich posledního vydaného alba Everfrost.

Kapela v klipu zhmotnila své logo makovce, a to hned do dvou podob – plastového chrastítka, a také reálného makovce, který zpívá a válí na kytaru. Chrastítko navrhl kytarista Alfred Rezek, basista Jan Tošer ho vytiskl na 3D tiskárně, a Tom Rod Art Studio se postaralo o barvy. Požadavek na vytvoření masku makovce perfektně zpracovala umělkyně přezdívaná Barika SFX, která se také postarala o body painting a SFX make-up. Pod maskou makovce se skrývá frontman kapely Richard Tolkner, který je také autorem scénáře. Krom zmíněného makovce je velice vtipně pojatý kostým malého mimča, které ztvárňuje již jmenovaný Alfred Rezek. Rodiči tohoto zarostlého prcka není nikdo jiný než David Halada, jakožto zodpovědný otec, a Jan Tošer, jako milující mamka k nakousnutí. Více však už nebudeme prozrazovat, ať se máte na co těšit.

Videoklip natočil přítel kapely a vynikající fotograf Tomáš Grech. Za střih, animace a vizuální efekty je zodpovědný Richard Tolkner. Za mix a mastering písně ručí bubeník David Halada. O produkci písně i videoklipu se kapela postarala sama.

Videoklip zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE