Utíkej! vydává singl a klip Kapelní lajf z připravovaného EP

IMG 59681

Utíkej! Pracují na novém EP s názvem „Všechno co mám“, které bude obsahovat 7 skladeb. Pomyslným ústředním singlem EP je Kapelní lajf, které kapela vydává právě teď, a to rovnou i s videoklipem.

Videoklip Kapelní lajf:

Na EP s kapelou spolupracoval jako producent Petr Antušek, zpěvák a kytarista Brutální Jahody, který se podílel především na mixu a masteringu EP. To bude k poslechu na všech streamovacích platformách tento podzim. Kapela chystá ještě dva videoklipy z aktuálního EP, a to ještě letos/přelomem nového roku.

Videoklip ke Kapelnímu lajfu vznikl jako sestřih ze zkoušek, nahrávání songu, a především z koncertů za uplynulý rok, a to pod taktovkou kameramana Jakuba Samka. „Je to trochu jiná forma videoklipu, bez příběhové linky, ale jsme to autenticky my tak, jak nás fanoušci vídají na koncertech.“ popisuje zpěvačka Nina Cibulková.

Kapelní lajf je song ze života naší kapely. Zpíváme o tom, že nemáme dodávku, náš kapelní účet je na nule, ale že tohle všechno stojí za to, když se minusová bilance promění v radost z odehraného koncertu či nového songu“, vysvětluje Nina. „V songu se vlastně promítá všechno, co ke kapelnímu životu patří. Lidi většinou vidí to, že přijedeme, odehrajeme koncert a jedeme zase o dům dál. Ale kapelu spojují i činnosti, které se dějí mimo stage, a to nás na tom baví!„doplňuje kytarista Václav Milichovský.

Utíkej! odehráli za 4 roky své existence nespočet koncertů po boků známých i lokálních kapel a pracují stále na nových věcech. Na podzim se na ně fanoušci mohou těšit na Táborsku na několika akcích. Nově kapela založila také kapelní blog, kde je jejich „kapelní lajf“ autenticky popsaný v podobě článků z koncertů, natáčení i vzpomínek nebo zážitků celé kapely.

Web: www.utikejkapela.cz
Facebook: utikejofficial
Instagram: @utikej_kapel
Spotify: Utíkej!

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE