CHCE TO ZMĚNU: Utíkej! vydává klip z nádražního prostředí

YT nahled12 e1696328273443

Kapela Utíkej! vydá v říjnu EP s názvem Všechno co mám, které bude k poslechu na všech streamovacích platformách. Jako první představili v září singl a klip Kapelní lajf a tentokrát fanouškům představují song s názvem Nádražní. Jak název napovídá, děj klipu se odehrává na vlakovém nádraží a ve vlaku z Tábora do Bechyně.

Role průvodčího se zhostil Tomáš Blažek, zpěvák kapely Peshata. „Věděli jsme, že Bláža se díky svým zkušenostem role zhostí naprosto dokonale a nemýlili jsme se. Oslovili jsme cca 25 lidí na komparz, řekli jsme jim, chcete s námi jet vlakem a zahrát si v našem klipu?“ popisuje zpěvačka Nina Cibulková. „Klip jsme pojali vtipnou formou, narážíme v něm na zpoždění vlaků, proto chytlavé slovní spojení: Chce to změnu.“ vysvětluje Nina.Kamera a střih byla v režii Jakuba Samka, za produkcí, mixem a masteringem songu stojí Petr Antušek z Brutální Jahody. Kapela o sobě dá letos ještě vědět v podobě dalšího připravovaného klipu.

Utíkej! odehráli za 4 roky své existence nespočet koncertů po boků známých i lokálních kapel a pracují stále na nových věcech. Na podzim se na ně fanoušci mohou těšit na Táborsku na několika akcích.

Odkaz na videoklip:

Více info: www.utikejkapela.cz

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE