Už zítra se koná Nymburský Majáles, headlinerem jsou Sendwitch

V sobotu 5. května se v parku pod nymburskými hradbami koná již jedenáctý ročník Nymburského Majálesu, na němž vystoupí jako hlavní hvězda pop-rocková kapela Sendwitch, jež má za sebou turné se skupinou Harlej a právě vydává debutové album .

„Jsem z Nymburka a po dlouhé době budu hrát doma, takže se moc těším já i celá kapela,“ vzkazuje za Sendwitch kapelník a kytarista Martin Raien. Fanoušci se v rámci jejich setu mohou těšit na singly Teď a tady a Sám sebou z připravované desky Počátky a jiné skladby, jež si muzikanti už otestovali na publiku v rámci Rock&Pop tour s Harlej nebo na akustickém turné v minulém roce.

Kromě poděbradských Sendwitch vystoupí na Nymburském Majálesu i kapely Lili Vilit, Eclipse of Heaven, Huafi a the Smooth. Zajištěn bude doprovodný program a samozřejmostí bude výtečné občerstvení. Letos se bude končit až o půlnoci, za což pořadatelé děkují městu Nymburk, které akci udělilo výjimku z nočního klidu.

Vstup na akci je zdarma a k dispozici bude i stánek, kde bude možné pořídit vstupenky na blížící se Rock&Pop fest, oslavu osmadvacátých narozenin časopisu Rock&Pop, která se koná 19. května v Nymburce na stadionu Starý Polaban, i si domů odnést jeho starší čísla.

Více se dozvíte na facebookové události Nymburského Majálesu.

Související články

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box