Už zítra se koná Nymburský Majáles, headlinerem jsou Sendwitch

V sobotu 5. května se v parku pod nymburskými hradbami koná již jedenáctý ročník Nymburského Majálesu, na němž vystoupí jako hlavní hvězda pop-rocková kapela Sendwitch, jež má za sebou turné se skupinou Harlej a právě vydává debutové album .

„Jsem z Nymburka a po dlouhé době budu hrát doma, takže se moc těším já i celá kapela,“ vzkazuje za Sendwitch kapelník a kytarista Martin Raien. Fanoušci se v rámci jejich setu mohou těšit na singly Teď a tadySám sebou z připravované desky Počátky a jiné skladby, jež si muzikanti už otestovali na publiku v rámci Rock&Pop tour s Harlej nebo na akustickém turné v minulém roce.

Kromě poděbradských Sendwitch vystoupí na Nymburském Majálesu i kapely Lili Vilit, Eclipse of Heaven, Huafi a the Smooth. Zajištěn bude doprovodný program a samozřejmostí bude výtečné občerstvení. Letos se bude končit až o půlnoci, za což pořadatelé děkují městu Nymburk, které akci udělilo výjimku z nočního klidu.

Vstup na akci je zdarma a k dispozici bude i stánek, kde bude možné pořídit vstupenky na blížící se Rock&Pop fest, oslavu osmadvacátých narozenin časopisu Rock&Pop, která se koná 19. května v Nymburce na stadionu Starý Polaban, i si domů odnést jeho starší čísla.

Více se dozvíte na facebookové události Nymburského Majálesu.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE