Václav Neckář v hitech
Jeden ze vzorků toho nejlepšího z bohaté diskografie zpěváka Václava Neckáře nabízí právě vydaná kompilace Největší hity 1965–2023. Ta na formátu dvou vinylů obsahuje celkem dvacet šest písní. Připomíná, jak žánrově pestrá a kvalitní je Neckářova tvorba za uplynulých šedesát let.
Rozšířená verze výběrovky
Původní výběr sestavil Pavel Víšek. Prolnul jej nejžádanějšími písněmi z domácích rádií a Neckářových koncertů. „Jsem moc rád, že se na něm objevují mezi jinými i dvě písně z filmu Šíleně smutná princezna, což je můj oblíbený. Aktuální dvojalbum jsme pak doplnili dvěma písněmi z mého vánočního alba Mezi svými z roku 2014. Také i singlem Snílek, který jsem dostal od Jaromíra k mým osmdesátinám,“ komentuje kompilaci Václav Neckář.
2LP, které je rozšířenou verzí původně na CD v roce 2013 vydané výběrovky, představuje Neckáře a jeho hity ve všech podobách i údobích kariéry. Ostatně od roku 1965 do roku 2023 se toho u Václava Neckáře hudebně přihodilo požehnaně.


Odezvy