Ve středu si na Střeleckém ostrově zahrají Vladimír Mišík a Ivan Hlas

Letňák – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově je akcí, která také letos nabízí obyvatelům i návštěvníkům hlavního města poměrně pestrou paletu filmových projekcí, koncertů a dalších možností, jak si zpestřit letní večer v centru města. Na středu 16. srpna je na Velké scéně připraven koncert Vladimíra Mišíka & ETC…, s nimiž se na pódiu vystřídá Ivan Hlas Trio.
Fanouškům domácí hudební scény není třeba sáhodlouze představovat ani jednu z těchto formací. Vladimír Mišík je pro mnohé z nich neodmyslitelně spjatý s písněmi jako Variace na renesanční téma, Stříhali dohola malého chlapečka, Proč ta růže uvadá, Sladké je žít nebo třeba Dvacet deka duše a je vcelku pravděpodobné, že tyto písně nebudou chybět ani na Střeleckém ostrově. Doplní je mnohé další z jeho bohatého repertoáru, včetně těch ze zatím posledního alba Ztracený podzim.
Ivan Hlas má pro svůj koncertní set také z čeho vybírat. Jeho vystoupení v triu s Olinem Nejezchlebou a Norbi Kovácsem rozhodně stojí za návštěvu. A je vlastně úplně jedno, jestli pánové hrají skladby z aktuálního (v loňském roce vydaného) alba Krásnej dar nebo sáhnou trochu hlouběji do historie.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=82OKqBmnvYg[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=77hq0S2_lQA[/youtube]

Sponzorováno

Související články

ETC… JAROSLAV OLIN NEJEZCHLEBA Nezeptat se Vládi Mišíka by byla podpásovka

Už od roku 1979, kdy se natáčela druhá deska Vladimíra Mišíka, je jeho jméno spojené s kapelou Etc… Prožili spolu časy slávy i komunistických zákazů a až na dvě poslední zpěvákovy sólovky společně natočili všechna Mišíkova alba. Jenže v posledních letech vystavilo zdraví zpěvákovi koncertní stopku. Muzikanti z kapely mají jiné projekty, ale najednou se začaly objevovat pozvánky…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se