Video k novému singlu Karin Ann spěje do překvapivého mediálního skandálu

Karin Ann 005 photo credit Cameron lindfors

Zatím poslední singl a klip česko-slovenské zpěvačky Karin Ann stranger with my face hodnotila média vysoko a nešetřila slovy jako kvalitní song, světový klip, ambiciózní pojetí, dobrá režie a poctivá výprava. Neuplynul měsíc a Karin přichází s novou písní favorite star. Doprovází ji další výpravný videoklip, který dějem přímo navazuje na příběh toho předešlého. Opět se natáčel v Praze a v hlavních rolích se kromě zpěvačky objevují američtí herci Ashley Moore a Gus Kenworthy.

Karin Ann – favorite star (official music video):

Novinku Karin Ann produkoval Brit Sacha Skarbek a její dream pop zabalil do atraktivní aranže s twangujícími „bondovskými“ kytarami. Písnička je o tom, jak každý vztah, ať už jde o přátelství nebo milostný poměr, zanechává na jeho účastnících stopu. „Stopa, kterou na mně často vztahy zanechaly, bylo trauma toho druhého člověka. Co prožil nebo prožívá. Často jsem přebírala na sebe problémy druhých lidí, snažila se je řešit a myslela jsem si, že tím pomáhám. I o tom ta píseň je,“ popisuje Karin Ann. Píseň odkrývá i další téma ve vztazích, a to jak se člověk může měnit v závislosti, s kým zrovna je, ale jeho skutečná povaha je skrytá. Text inspiruje posluchače, aby se obklopili lidmi, kteří jsou upřímní a nevnášejí do vztahů toxicitu.

Video doprovázející píseň, je druhou částí krátkého filmu amerického režisérského dua Tusk. Špionážní romance prvního dílu sledovala mladou sekretářku (Karin Ann) v hollywoodském filmovém studiu, která měla za úkol zjistit pravdu o skandalizovaných milostných vztazích filmové hvězdy (Ashley Moore) s různými muži. Při špehování odhalila, že takové aféry jsou zástěrkou její skutečné sexuální identity, v té době velmi tabuizované.

A na otevřený konec nyní navazuje příběhové rozuzlení videa favorite star. Během filmu se zdá, jako by sekretářka a herečka mohly mít mezi sebou jistý druh spojení. Příběh však diváky zavede do scén, kde je vidět Karin rozpolcenou mezi láskou k herečce a její prací, což nakonec vyústí do překvapivého mediálního skandálu. Karin Ann si rychle vydobyla jméno jako ikona Generace Z v celé Evropě a nyní i ve světě. Její texty se noří hluboko do témat genderové rovnosti, duševního zdraví a lidských práv a také řeší vnitřní nepokoje 20leté mysli – mladou lásku, toxické vztahy a nejistoty. Hudba umělkyně, která je otevřeným zastáncem LGBTQIA+ práv komunity a menšin, dokonale balancuje mezi alternativou a mainstreamem.

Tvorba česko-slovenské zpěvačky, která byla v širších nominacích na ceny Anděl a vyhrála anketu Žebřík časopisu Report, neunikla pozornosti světových médií jakými jsou NOTION, HUNGER, Wonderland, Kerrang!, Vogue, MTV, ELLE, PROUD Radio Apple Music a BBC Radio 1.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE