Vychází reedice alba Kuře Punk-Pao od kapely Houba z roku 2000

Houba promo23 Majkl cb e1699874658517

U PHR Records vychází reedice alba Kuře Punk-Pao z roku 2000. Kromě upraveného zvuku Houba hlásí taky obsáhlý osmistránkový booklet.

„Jak jsme slíbili před 4 lety, pokračujeme v reedicích směrem k nejstarším albům a demům. Tentokrát je to album Kuře Punk-Pao, které vyšlo v reedici už jednou, přesně před 20 lety na CD“, říká Martíček, basák kapely. Album „Kuře Punk-Pao“ vznikalo před 23 lety velmi rychle, zhruba jeden rok. A to v době, kdy Houba hrála tempem 70-80 koncertů ročně nejen v ČR, ale koncertovala pravidelně i u našich sousedů. Ze skladeb, které dosud kapela hraje, můžeme jmenovat třeba Na měsíc na Měsíc, Princezna, Potápí se naše loď a Kdo víno.

„Na následujících koncertech, od ledna do dubna, budou skladby určitě znít. Chceme playlist doplnit o skladby Je to s náma zlý, Borec a Znám ty vaše sny. Ty jsme sice dřív hráli, ale v posledních letech je vytlačily novinky“.

O upravený zvuk se opět postaral Přemysl Haas ve Studiu PyHa v Plzni. Booklet alba je doplněn seznamem odehraných koncertů v roce 2000, o archívní materiály včetně zápisků z koncertů a fotek.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE