Vyšel sólo singl Harryho Stylese

V pátek 7. dubna spatřilo světlo světa první singl Harryho Stylese. Jde o zakládajícího člena světoznámé skupiny One Direction a jde o Harryho první sólový počin. Z původní pětice jako první odešel Zayn Malik. Následně se kapela domluvila na ukončení, aby se každý z nich mohli věnovat své sólové kariéře. A Harry uchopil šanci jít svou vlastní cestou, což dokázal tím, že pilně připravuje vlastní sólové album.
Sólo počin
Styles svůj singl představí v ranní show Nicka Grimshawa na BBC Radio 1. Samotné sólo album by pak mělo vyjít někdy na sklonku letošního roku. Jaké bude? Nad tím nyní všichni přemýšlejí. Jisté zdroje uvádí, že by mělo jít o razantní krok od tvorby domovské kapely. Jestli to bude krok správným směrem, to ukáže až čas.
První singl „Sing of The Times“ vypustí do světa již nyní a následně na to plánuje tento Angličan první vystoupení a to 15. dubna v show Saturday Night Live. Půjde o jakousi předzvěst a první vlaštovku z chystaného alba a také o první živé sólo vystoupení.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=z0GKGpObgPY[/youtube] Zuzana Žáková

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE