Within Temptation představují videoklip k singlu Supernova

Nizozemští metalisté Within Temptation přišli s novým videoklipem k singlu Supernova. Ten pochází z jejich posledního alba Resist, které vyšlo na začátku tohoto měsíce.
„Tuto píseň jsem napsala pro svého otce,“ řekla zpěvačka kapely Sharon den Adel. „Zemřel minulý rok v dubnu. Je to o tom, že když někdo odejde, doufáte, že vám dají znamení, že jsou v pořádku. Píseň pojednává o naději, že můžeme vidět tu ‚supernovu‘, tu jasnou hvězdu, znamení z posmrtného života,“ dodala.
Na novince Resist se nachází i písně ve spolupráci s Jacobym Shaddixem z Papa Roach, Andersem Fridénem z In Flames a Jasperem Steverlinckem z Arid.
 

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE