ŽIVÁKY Do odvolání zavřeno ):

Je to smutné ale je to tak. Po roce nám na základě restrikcí zrušili koncerty. Nepropadejme depresím a připomeňme si slova naší šéfredaktorky.

Jako každý podzimní až předvánoční čas, i letos je sezóna nových alb. Venkovní koncerty skončily a do kulturních domů se v rámci dalších protikovidových opatření nikdo nijak zvlášť nežene. Nová alba jsou tak skvělou možností, jak uspokojit své hudební požitkářské potřeby a nehnout se od krbu.

Když si k tomu budete číst Rock&Pop a vychutnávat dobré víno, nebude podzim až tak pochmurným obdobím. Já trpím tradiční podzimní depkou, a kdybych k tomu měla uzpůsobený organismus, ulehnu do zimního spánku a proberu se až na jaře. Jsem téměř přesvědčená, že nějaké předpoklady k tomu být jako medvěd mám. Na zimu se obaluji tukem a do své nory jsem si pořídila novou postel. Má rodina s mým pokusem o hibernaci nijak zvlášť nesympatizuje, a tak zatím trávím podzim jako každý jiný smrtelník v dece u Netflixu. Ale to jen proto, že nové desky mám již poslechnuté a Rock&pop přečtený…

Martina Jablanovská šéfredaktor

 

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se