Afterparty na Votvíráku startuje už v pět odpoledne

Areál milovického letiště dnes ožívá hudebním festivalem Votvírák. Osvěžení v podobě toho nejlepšího z domácí a slovenské hudební scény, si v horkých letních teplotách začnou první návštěvníci vychutnávat už jednu odpoledne. Ti nejvytrvalejší se můžou těšit na afterparty na Jäger Tatře, která začíná už v pět odpoledne.
Hvězdy, které letos přijaly pozvání na největší multižánrový festival u nás, není třeba dlouho představovat. Jména, která jejich věhlas předchází, se i letos představí na několika pódiích. Těšit se návštěvníci můžou na kapely Kryštof, Divokej Bill, Jaroslava Uhlíře, Rybičky 48, hardcore uskupení Dymytry, Visací zámek, Wohnout a mnoho dalších. Už během jejich koncertů startuje afterparty, která se potáhne až do brzkých ranních hodin.
Zařídit si ten správný dojezd můžete kromě Dance stage třeba na Jägermeister Tatře. Tady se představí celý zástup nejlepších Djs. Zazáří rezidenti jednoho z nejoblíbenějších pražských klubů DJ Akvamen, LU2 a Forest Pine, producenti, které zastoupí třeba Nobody Listen nebo DJ Ondrash, který má za sebou umístění v prestižní akademii a kterého doplní DJ Friky. Za nasbírané zkumavky si navíc můžete v místní fotobudce pořídit se svými přáteli jedinečnou vzpomínku.
Poslední lísky na 13. ročník největšího českého festivalu i s jedinečnou afterparty jsou stále k dostání na oficiálních stránkách www.votvirak.cz, kde najdete i kompletní program.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

ARTUR KAISER Prodat Votvírák bylo jako prodat vlastního psa

V hudební branži je to zástupce několika interpretů, ale především otec festivalu Votvírák, který se v roce 2008 stal největším tuzemským. Tento post si mimochodem drží dodnes. V minulosti byl uznávaný artista, zástupce České republiky na mezinárodních festivalech a držitel několika světových rekordů. V současné době je úspěšný televizní producent i filmový režisér. Artur Kaiser je muž mnoha profesí, ale jeho…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE