Agrometalpunková smečka Zputnik má nový klip „Krmí tě dobře“

zputnik

Kapela Zputnik přichází s novým videem ke skladbě „Krmí tě dobře“. Klip natáčeli ve starých podzemních štolách a režírovala ho zpěvačka kapely Aneta.

Točilo se kdesi hluboko v podzemí plném temných zákoutí a tajemných chodeb, a to přineslo nejen zvýšené nároky na štáb a kapelu, ale také řadu technických obtíží. „Takhle daleko a takhle hluboko bohužel nejsou zásuvky, natáčení tentokrát nebyla žádná prdel. Než jsme byli schopni začít, museli jsme natáhnout desítky metrů kabelů, aby technika vůbec mohla fungovat,“ říká frontmanka Zputniků Aneta.

A to rozhodně nebyl jediný problém, se kterým se musela vypořádat. „Ze začátku jsem hodně bojovala s klaustrofobií. Pamatovat si správnou cestu ve změti různých odboček, pohybovat se v naprosté tmě jen s baterkou a bez možnosti se komukoliv dovolat, to tě na chvilku rozhodí. Všechno tohle byl ale můj nápad, takže jsem to musela překonat. Nejvíc mě uklidnila přítomnost správce Oldy, který má naštěstí víc rozumu než zubů, a slíbil, že kdyby něco, všechny nás najde,“ dodává Aneta.

Video k songu „Krmí tě dobře” není Anety první projekt. Režírovala a produkovala pro Zputnik už několik klipů, poslední z nich ke skladbě „Dýchej”.

O předkrm v podobě filmu o filmu se postaral Petr Balvín Hudeo CZ. Jestli tě zajímá, jak vypadá natáčení, klikni na link a můžeš se kouknout, co se dělo za kamerou: https://www.youtube.com/watch?v=jABaYoyOQm4&t=146s

Se samotným klipem Zputniku pomáhala celá banda lidí. Česká Vivianne Mikina Los Keros se Anetě postarala o kostým. Klip natočil kameraman Tomáš Kraus. Technickou supervizi měl na starosti basák kapely Jiří Forejt a klip sestříhal Vratislav Karas. Barevné korekce a dokončení klipu si vzal na hrb opět Petr Balvín Hudeo CZ.

Na novém klipu si můžeš pochutnat zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE