Agrometalpunková smečka Zputnik má nový klip „Krmí tě dobře“

Kapela Zputnik přichází s novým videem ke skladbě „Krmí tě dobře“. Klip natáčeli ve starých podzemních štolách a režírovala ho zpěvačka kapely Aneta.

Točilo se kdesi hluboko v podzemí plném temných zákoutí a tajemných chodeb, a to přineslo nejen zvýšené nároky na štáb a kapelu, ale také řadu technických obtíží. „Takhle daleko a takhle hluboko bohužel nejsou zásuvky, natáčení tentokrát nebyla žádná prdel. Než jsme byli schopni začít, museli jsme natáhnout desítky metrů kabelů, aby technika vůbec mohla fungovat,“ říká frontmanka Zputniků Aneta.

A to rozhodně nebyl jediný problém, se kterým se musela vypořádat. „Ze začátku jsem hodně bojovala s klaustrofobií. Pamatovat si správnou cestu ve změti různých odboček, pohybovat se v naprosté tmě jen s baterkou a bez možnosti se komukoliv dovolat, to tě na chvilku rozhodí. Všechno tohle byl ale můj nápad, takže jsem to musela překonat. Nejvíc mě uklidnila přítomnost správce Oldy, který má naštěstí víc rozumu než zubů, a slíbil, že kdyby něco, všechny nás najde,“ dodává Aneta.

Video k songu „Krmí tě dobře” není Anety první projekt. Režírovala a produkovala pro Zputnik už několik klipů, poslední z nich ke skladbě „Dýchej”.

O předkrm v podobě filmu o filmu se postaral Petr Balvín Hudeo CZ. Jestli tě zajímá, jak vypadá natáčení, klikni na link a můžeš se kouknout, co se dělo za kamerou: https://www.youtube.com/watch?v=jABaYoyOQm4&t=146s

Se samotným klipem Zputniku pomáhala celá banda lidí. Česká Vivianne Mikina Los Keros se Anetě postarala o kostým. Klip natočil kameraman Tomáš Kraus. Technickou supervizi měl na starosti basák kapely Jiří Forejt a klip sestříhal Vratislav Karas. Barevné korekce a dokončení klipu si vzal na hrb opět Petr Balvín Hudeo CZ.

Na novém klipu si můžeš pochutnat zde:

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA