Bounty Rock Café Open Air přivítá kapelu The Magic of Santana nebo bývalého zpěváka Rainbow

16. června se uskuteční už osmý ročník festivalu Bounty Rock Café Open Air. V areálu Korunní pevnůstky se třetí červnovou sobotu vystřídá sedm kapel.
Program, který zahrnuje proslulý band The Magic of Santana, blues rockového kouzelníka Ryana McGarveyho, českou kapelu snů Supergroup, progresivní Dymytry, bývalého zpěváka Rainbow Doogieho Whitea, dánskou smršť Blindstone a legendární olomoucký metalový band Skramasax. „Večerními hvězdami budou The Magic of Santana a blues rockový kytarový virtuos a bravurní zpěvák Ryan McGarvey. V The Magic of Santanta budou zpívat dlouholetí originální Santanovi zpěváci Alex Ligertwood a Tony Lindsay, který je navíc jedenáctinásobný držitel ceny Grammy. A Ryan McGarvey sice ještě neměl třicet, ale už je jednou z největších blues rockových osobností. Důkazem je dlouhý seznam různých ocenění. Ačkoliv je samouk, posbíral už skoro dvacet různých cen,“ upozornil pořadatel Dušan Neumann.
První ročník byl zasvěcen revivalových kapelám, ale festival postupně narostl do takových rozměrů, že hostil vystoupení Jethro Tull, Uriah Heep, Beth Hart, bývalý člen Scorpions Uli Jon Roth, Girlschool nebo Beyond the Black.

Sponzorováno

Související články

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se