Brutální Jahoda chystá výroční koncert a vydává CD Blíženci

Kapela Brutální Jahoda otevírá letní sezónu! Výroční koncert proběhne 20. 5. 2023 v Amfitéatru Starý Otín v Jindřichově Hradci.

“Pojďte s námi začít léto v tom správném stylu! Můžete se těšit na kapely: Pekař, Brutální Jahoda, Náhodný Výběr, The Fibers, nebo třeba i Dj Peltone . Osvěžující drinky, gril, pohodovou atmosféru a hlavně pořádnou párty!” láká kapela na svůj koncert, který je oslavou 10 let jejich existence.

Na koncertě proběhne také křest nového CD s názvem Blíženci: to je název druhého studiového alba kapely Brutální Jahoda. Stejně,jako jsou rozdílné protipóly ve znamení zvěrokruhu, tak i na této desce jsou melodické a pozitivní písničky střídány songy k zamyšlení. Budeme rádi za každý poslech alba.

Brutální Jahoda je banda pěti existencí z okolí Kamenice nad Lipou, které hudba, ztrácení trsátek, návštěvy benzínek a společné výzvy drží pohromadě už 10 let. Tohle naše “manželství” za tu dobu přetrpělo vše možné a troufáme si říct, že i bez návštěvy párového terapeuta jsme z každé naší situace vyšli o něco silnější. Naše společná dobrodružství absolvujeme ve složení dvou kytaristů, kteří se střídají ve zpěvech, dále také basy, bicích a houslí. Ano, čtete správně – housle! Žánrově se řadíme k modernímu punk-rocku, avšak některé naše kousky jsou tak specifické, že by i metalista klel, něžná duše pookřála a naopak.

Sponzorováno

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se