Circus Brothers se se singlem „Víčko“ vydávají novým hudebním směrem

PROMO foto (1)(1)

Šestičlenná pražská partička Circus Brothers představila nový singl s názvem Víčko, ve kterém se z jejich tradičního disco-balkán stylu přesouvá k techno rapu. Přibližně každé dva měsíce se fanoušci mohou těšit na další singly v techno-rapovém duchu.

„Víčko je symbol, který uzavírá. Může uzavírat lahve, zavírat oči, nebo uzavírat kapitoly. Když se otevře láhev a nejde potom zavřít, člověk se může snadno ztratit. Když však dokáže najít víčko, je šance, že opět najde i sám sebe. Je to vlastně taková parodie na život. Obecně si v našich písničkách bereme život na paškál,“ říká zpěvák a kytarista Eliáš Jeřábek. Text napsal právě Jeřábek a produkce se ujal Ivan Sedláček z experimentálního rapového dua P/\ST, které má přesah do tvrdé elektroniky. V průběhu léta by měl k singlu vyjít také videoklip.

Circus Brothers s duem P/\ST, jenž tvoří ještě Dan Kranich, plánují ještě společné koncerty. Na jaře příštího roku jsou v plánu show v Praze a Ostravě. Detaily kapela brzy zveřejní.

Kapela Circus Brothers je cirkusová rodinka, kde je každý člen unikátním dílkem pestrobarevné skládačky, a jejíchž skladby nikoho nenechají v klidu. Autorské písničky vycházejí z tradiční balkánské dechovky a dále jsou ve zvuku i žánru obaleny současnými hudebními vlivy. Dechové nástroje, housle a klarinet, to vše doplněné hutnými synťáky, elektrickou kytarou a rozmanitými vícehlasy.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE