Civilní Obrana zve novým klipem na svůj největší koncert v historii!

331525136 223790076788365 3998036289880061336 n

“Drinky mi podávejte řetězem” – chytlavý slogan, který právě teď poslouchají tisíce uší napříč Českou republikou, je základním motivem nového videoklipu kapely Civilní Obrana.

Kapela je známá svými propracovanými a nákladnými klipy, proto i tentokrát točila na speciálním místě – v Americkém baru Obecního domu v Praze. Na baru dochází k setkání kapely a skupiny krásných dam, což všechny účastníky vyburcuje k divokému mejdanu. Ve videu je ukryta spousta malých fórků a vtipů – schválně, kolik jich sami objevíte.

Závěrem se sluší dodat, že kapela 15. března chystá největší koncert ve své historii, který navíc vypadá, že bude vyprodán. V pražském Lucerna Music Baru se můžete krom chlapců z Civilky těšit i na předkapelu ATD a hosty v podobě kapely Rybičky 48 a Denisu Nesvačilovou, která si zahrála hlavní roli v jednom z dřívějších klipů kapely.

Poslední vstupenky si můžete koupit zde: https://bit.ly/CivilniObrana_LucernaMusicBar

Související články

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE