Demi Lovato – Dancing with the Devil… the Art of Starting Over

Demi Lovato opět padla na dno. Už poněkolikáté a člověku jde na mysl otázka, kolikrát se tak ještě stane. Bohužel. O svých závislostech a bojích s alkoholem, drogami i vlastní psychikou zpívala už několikrát. V minulosti třeba vydala písničku Skyscaper, nyní skladbu Anyone, která je otvírákem celého alba s názvem Dancing with the Devil… the Art of Starting Over. Když ji zpívala na udílení cen Grammy, mělo to sílu. Demi Lovato měla pevný a silný hlas, po tváři se kutálely slzy a lidi šíleli. Tyhle příběhy prostě táhnou a zpěvačka silné balady umí. O tom je i vlastně celá nová deska, na níž se teprve osmadvacetiletá zpěvačka vyzpívává ze svých životních lapálií, kterých rozhodně není málo. 

Novinka je hodně silná, hodně osobní, hodně bolestivá a hodně upřímná. Demi Lovato na ní zpívá i o své sestře Madison, jíž jsou věnované hned dvě písně. Následuje krátké intro a pak už začíná ta hlavní paráda. Lonely PeopleThe Art of Starting Over jsou svěží, lehké a uvolněné a svou hravostí rozbíjejí upřímnou atmosféru. Té se ale zpěvačka drží i v duetu se Samem Fischerem What Other People Say, ve kterém zpívá, že volala své mámě, aby věděla, že je v pořádku. Teď už tomu tak není, protože řeší až moc, co si lidé myslí. A ještě jeden duet stojí za pozornost, tentokrát s Arianou Grande. Ta by ostatně mohla udělat rovnou celé album duetů, protože jich za poslední roky nahrála více než dost. 

Demi Lovato se tahle deska hodně povedla, každá skladba je jedinečná, upřímná a funguje dobře nejen jednotlivě, ale i jako celek. V My Girlfriends sice trochu zní jako Billie Eilish, ale doufejme, že pro zpěvačku je tohle opravdu nádech a definitivní vyrovnání se všemi těžkostmi, jimiž si prošla. 

Demi Lovato
Dancing with the Devil… the Art of Starting Over
Vydavatelství: Island Records
Žánr: pop
Stopáž: 57:22
Autor: Barbora Turková

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE