Dominik Grey vydává novinku Tinder

@natytheninja 06 (1)

Talentovaný mladý zpěvák a rapper Dominik Grey vydává nový singl Tinder, ke kterému vznikl i videoklip. Třiadvacetiletého hudebníka z Uherského Hradiště znají fanoušci hlavně z TikToku a velkému úspěchu se těší také na streamovací platformě Spotify, kde se svými poslechy blíží k hranici osmi milionů. V novém songu Tinder Dominik poukazuje na dnešní dobu seznamování po internetu versus reality.

Dominik Grey – Tinder:

„Tinder je taková záchrana dnešní doby, kdy je hodně schůzek končí fiaskem. Myslím si, že celkově doba moc vztahům nepřeje. Ani já jsem na Tinderu bohužel zatím štěstí nenašel,“ říká Dominik Grey. K novému singlu vznikl také videoklip: „Během natáčení vznikla lehká choreografie, která se hodí třeba na TikTok. Zkoušel jsem ji taky, ale rovnou jsem to vzdal,“ říká rapper s úsměvem. V klipu si zahrála i herečka Kristýna Mandousová známá třeba ze seriálu Jedna rodina.

Začátkem září letošního roku plánuje Dominik vydání debutové desky Silnější než smrt, je láska, která bude obsahovat hned dvanáct tracků. Zároveň na podzim bude součástí koncertní šnůry YOUNG REPUBLIC on TOUR, jenž proběhne v několika velkých městech.

Dominik od první třídy zpíval ve sboru, texty začal psát v patnácti a do nahrávacího studia vkročil, když mu bylo osmnáct. Studoval také lidový a pak popový zpěv. Mezi své největší vzory řadí Bena Cristovaa z tuzemské scény a Justina Biebera z té světové. Před jeho českým idolem Benem Cristovao také vystupoval, když si ho promotér vyhlídl na sociálních sítí a oslovil ho, zde by nechtěl být předskokanem Benova koncertu. Loni se také objevil na Prague Pride, kde představil své největší hity nebo před show Viktora Sheena.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

PETR BENDE Je dar mít kolem sebe lidi, kterým můžeš věřit

Už několikátá vlna koronaviru nepřeje plánování, jež je u akcí kulturního formátu nezbytnou nutností. Jsou však jedinci, kteří se ani touto situací nechtějí nechat odradit a vidí pověstné světlo na konci tunelu. Zimní období je u Petra Bendeho už čtvrt století spjato s tradičními vánočními koncerty a plán na letošek je ten samý, znovu lidem nadělit nálož nejen vánočních melodií…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE