Fast Food Orchestra servíruje Bistro snů

FFo

Fast food Orchestra vydává nový singl Bistro snů, v němž se postavila do role šéfkuchařů letního hitu. Videoklipem zvou na malou návštěvu města Montpellier, které leží na jihu Francie. Novinka vychází v distribuci Wisemusic v pátek 30. června 2023 a je k dispozici na všech streamovacích platformách.

Text skladby napsal zpěvák Fido. „Jsme kuchaři, kteří ve svém foodtrucku rozváží hudbu po klubech a festivalech. Každý z nás je jednou ingrediencí, bez které by výsledný pokrm nebyl tím, čím je,“ vysvětluje Fido. Hudbu pak složila kapela společně, tentokrát však vsadila na popovější sound, který singlu dodává správný letní vibe. Nepostrádá však ani typický rukopis Fast Food Orchestra.

Letní atmosféru přináší také videoklip, který se skupina rozhodla natočit ve slunné Francii v malebném přímořském městečku. „Natočení videoklipu v jihofrancouzském městě Montpellier je symbolickým návratem ke kořenům a zároveň i k jednomu z nejstarších hitů kapely navázaného právě na toto město. Taky jsme si chtěli na pár dní odpočinout a vykoupat se v moři,“ popisuje baskytarista Matěj.

Bistro snů je druhým singlem z připravované desky, na které kapela aktuálně intenzivně pracuje. Vydání plánuje na leden 2024, následně pak naváže únorovým turné v Brazílii a samozřejmě také v Čechách.

Videoklip Bistro snů:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE