Gracie Abramsová – dcera otce Star Trek a Star Wars

Gracie Abrams

Dosud ji charakterizovalo především příbuzenství s režisérem filmů Star Trek, Star Wars nebo Mission: Impossible III J. J. Abramsem. Hudebním videoklipem „Where Do We Go Now?” se pro Gracie Abramsovou pozice mění. Jak napsal časopis Rolling Stone: „Zatlačena do kouta svými vlastními pocity, vyloží všechny své karty na stůl a není si jistá, kde to nechá ona nebo osoba, které nosí svou duši.”
„24. ulice/Tam, kde jsi mě držel, chytil jsi mě za paži/Jaký mentální požární poplach/Protože mnohé z toho byly špatné,“ přiznává a znělo to kajícně i důrazně. “Jako mi chybíš/Ale když jsem tě políbil, lhal jsem/Ani nevíš, jak moc jsem se snažil/Musel jsem to nejdelší čas předstírat.”
Ve videoklipu natočeným nositelkou jiného slavného jména, vnučkou Francise Forda Coppoly, Gii Coppolové se Abramsová objevuje bez hereckého či hudebního doprovodu. Vizuál se pohybuje mezi stupni šedi a jemnými tóny a odráží pocit neklidu a nejistoty písně, jako by zpěvačce skutečně nezbývalo nic jiného, než se usadit ve své vlastní sebereflexi.

Videoklip „Where Do We Go Now?” zhlédnete zde:

 

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE