Grape festival pokračuje v představovaní programu a přidává The Naked And Famous nebo Zolu Jesus

Další čtyři jména představuje piešťanský Grape festival. Do programu přibyli novozélandští The Naked And Famous, Američanka Zola Jesus, britští nováčci Formation a Haus.
„The Naked And Famous sa snažíme dostať na festival už šesť rokov a konečne sa nám to podarilo. Američanka Zola Jesus má zaujímavý hlas podporený podmanivým elektropopom , už minulý rok sme komunikovali s jej agentom, ale nakoniec v lete nebola v Európe. Zvyšné dve mladé kapely objavil náš booker David Urban na showcase festivale International Festival Forum v Londýne a veríme, že sa čoskoro naplno presadia na hudobnej scéne“, přiblížil za festival organizátor Ján Trstenský.
Novozélandská kapela The Naked And Famous zazářila hned svým debutovým albem Passive Me, Aggressive You z roku 2010. Na domácích Awards získali osm ocenění, z toho například Kapela roku, Album roku nebo Singl roku. Skladby Young Blood, Punching In A Dream, Girls Like You nebo No Way se okamžitě prosadily i celosvětově a kapela byla vyhledávaným interpretem na všech významných festivalech. V roce 2016 vydala kapela třetí album s názvem Simple Forms a tak krom známých hitů přijedou do Piešťan představit i nové skladby.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0YuSg4mts9E[/youtube] Američanka Zola Jesus, vlastním jménem Nika Roza Danilova má ruské kořeny, sama se však už narodila ve Phoenixu. Má na svém kontě pět řadových alb. Žánrově se dá zařadit do škatulky elektro pop, její hlas připomíná legendární Siouxie Sioux z formace Siouxie And The Banshees.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=As-issfZ2-Q[/youtube] Na festivale se představí i mladá krev britské scény, kapely Formation a Haus. Obě patří k tomu nejlepšímu, co se dalo vidět na showcase festivalu International Festival Forum a určitě budou pro návštěvníky milým překvapením.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YX2SejGh6jM[/youtube] Festival Grape se bude konat 11. – 12. 8. na letišti v Piešťanech.
Doposud potvrzení účinující: Two Door Cinema Club, Moderat, Tom Odell, Metronomy, Aurora, Cigarettes After Sex a Júniús Meyvant.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<