I vstup do nového roku se dá prožít v klubech

Pro ty, kteří se s kluby nemohou jen tak rozloučit ani v posledním dni roku, je tu pár tipů, kam za živou muzikou či zaznamenáníhodným programem v paletě pražských možností.
Klub Rock Café protentokrát nabízí hned trojici kapel. Irskem nasáklé celtic punk rockové Pirates Of The Pubs a dva zástupce svébytně pojaté world music – Pohřební kapela a Circus Problem. To, že mejdan jede až do prvních hodin roku 2017, asi není třeba dodávat. Lístky pořídíte na místě za 250 korun, v předprodejích za 199 korun + poplatky.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8MI3v7ovYd8[/youtube] King Kurt na 007 - plakát
King Kurt na 007 – plakát
Proslulý strahovský Klub 007 se vytasil pro letošek s těžkým kalibrem. Domácí psycho all star band kořeněný nezbytným černým humorem Carlos And His Coyotes totiž na scéně doplní britská psycho crazy billy legenda King Kurt na své vůbec prvním pražském vystoupení. No psycho Silvestr se vším všudy.
King Kurt se na scéně s různými pauzami a v různých reinkarnacích a sestavách objevují již 35 let. Dopřáli si několik reunionů, ale o tom současném jdou vcelku pozitivní reference. Schválně, co ze svých ujetých nápadů, extravagantních kostýmů i rekvizit si pánové připravili na Strahov? A jestlipak se ozve Destination Zululand?
A pozor, je tu požadavek na dress code ve stylu Hawai a ZOO a navíc, silvestrovská party je snad jediným večerem, kdy se na Sedmičce hraje live až do půlnoci.
Ceny vstupenek jsou odstupňovány od 200 do 290 korun.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OS-1K_IDf60[/youtube]

Prague Burlesque
Prague Burlesque
A pokud by snad bylo libo něco noblesnějšího, je tu třeba ještě večer ve vinohradském varieté/klubu Royal. Tamní scéna bude patřit programu Prague Burlesque s názvem Dámy z porcelánu. Cena vstupenek odpovídá zobrazovanému světu luxusu a elegance i programu souboru, jenž svou neutuchající aktivitou vrátil po mnoha letech Prahu na mapu evropských velkoměst burlesky jako specifického kulturního žánru. Lístky na tuto speciální novoroční party pořídíte za cenu od 990 korun.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ii556v6M-9I[/youtube]  

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<