Kapela Jananas se vrací se svou hardcore-folkovou show do Malostranské besedy

Hardcore-folková parta Jananas v čele se zpěvačkou Janou Infeldovou opět zahraje pražským fanouškům v Malostranské besedě. Těšit se můžete na mix skladeb z jejich dosavadní tvorby, zejména pak z aktuální desky To samo vydané loni v září. Koncert se odehraje ve čtvrtek 24. srpna od 21 hodin.
„Jananas jsou s Malostranskou besedou spojeni už dlouhé roky, křtili u nás obě desky a celkem pravidelně se sem vracejí. A my jsme samozřejmě rádi za každý jejich koncert, který u nás odehrají, protože jde o partu plnou skvělých muzikantů. Tvoří originální energickou hudbu s chytlavými melodiemi, skvělými texty, nechybí jim humor, nadhled i odvaha bourat zažité stereotypy,“ popisuje šéf produkce Malostranské besedy David Dvořák.
Jananas je česká folková skupina, která svým žánrem směřuje do hardcore-folku. Byla založena v roce 2005. Své první profesionální album s názvem Jananas vydala o pět let později u vydavatelství Indies Scope Records. To bylo kritiky velmi pozitivně přijato a rovněž za něj byla kapela nominována na cenu Anděl v kategorii folk & country. Jananas tvoří zpěvačka Jana Infeldová, kytarista Jan Vávra, baskytarista Jaromír Fulnek a bubeník Jan “Chilli” Chalupa.
„Vloni vydali album To samo, které se setkalo s pozitivní odezvou. Skladby z téhle desky, ale i té předchozí nazvané jednoduše Jananas, budou k slyšení i u nás. Vstupenky seženete v předprodeji za 200 korun, na místě pak za 250 korun,“ dodává David Dvořák.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box