Kapela Like-it pokračuje v klubovém turné

IMG 2633SMALL

Pop-rocková kapela Like-it vyráží na jarní část svého turné. Oblíbená třebíčská partička kolem frontmana Dominika Kříže se chystá to Třebíče, Brna a Prahy.

„V minulosti jsme byli součástí větších či menších turné oblíbených českých kapel a interpretů jako jsou třeba Chinaski. Řekli jsme si, že už je na čase udělat taky samostatné turné, které jsme rozdělili na podzimní a jarní část,“ vysvětluje Kříž. Podzimní koncerty proběhly v Kopřivnici, Plzni a Telči. Nyní se kapela chystá do domovské Třebíče, kde vystoupí 22. 3. v klubu ROXY. Pak bude pokračovat do Brna do Metro Music baru a koncertní šnůru zakončí 26. 3. v pražském Rock Café.

„Vydali jsem nové tracky, které jsme zařadili do playlistu, přichystali několik překvapení a vyladili světelnou show. Zároveň už můžu prozradit, že chystané koncerty odjedeme se supportem kluků z kapely ECHO, kteří nám padli do ucha, když s námi hráli v Kopřivnici. Ostatní hosty si zatím ještě necháme pro sebe,“ prozradil zpěvák.

22.03.2024 Třebíč 20:00

23.03.2024 Brno 20:00

26.03.2024 Praha 20:00

https://www.ticketlive.cz/cs/event/like-it-tour-2024-prehled

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE