Kapela Sto zvířat připravuje dvojkoncert na Střeleckém ostrově

Ne snad, že bychom chtěli nějakým způsobem šířit poplašné zprávy. A určitě to nemá v úmyslu ani soubor Sto zvířat. Jenomže to, že se prázdniny zvolna lámou do své druhé poloviny je prostě neoddiskutovatelný fakt. Kapela se však rozhodla všem, kteří dorazí ve čtvrtek 25. srpna na pražský Střelecký ostrov, zpříjemnit jeden z posledních prázdninových dnů velkolepým dvojkoncertem s všeříkajícím názvem – Ty vole, škola začíná!
Pro tento den se chystají dva odlišné programy. Nejprve od 15:00 zazní pro “malá zvířata” písně z dětského alba Tlustej chlapeček se včelou v kalhotách, které vyšlo v roce 2014 a Zvířata na něj, nejen pro svých více jak dvacet potomků, použila občas trochu nečekané žánry jako je samba, ethno, doo-wap, rockabilly, swing či vojenský pochod nebo dokonce ukolébavka. Od 19:30 pak vypukne koncert pro “velká zvířata”, na kterém zazní kromě písniček z posledního alba Ministerstvo mýho nitra také neodmyslitelné pilíře koncertního repertoáru Sta zvířat jako např. Nejkratší cesta, Dáma s čápem, Nikdy nic nebylo a pochopitelně i Ty vole, na základní škole.
Sto zvířat se na tomto exkluzivním dvojkoncertu představí v základní devítičlenné sestavě doplněné o trojici vokalistek.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VuVFEhinIEs[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE