Kapela Utíkej! v novém klipu zahrála na struny nostalgie

IMG 89052

Kapela Utíkej! vydává třetí klip v tomto roce. Tentokrát k songu s názvem Nostalgická, kde vzpomíná na doby, kdy jsme víc milovali, méně se hádali a dávali věcem hlubší význam. Střihu a kamery se opět ujal Jakub Samek, produkci, mix a master písně má na starosti Petr Antušek (Brutální Jahoda). Klip k písni v neotřelém prostoru Křižíkovo elektrárny v Táboře. Samotný prostor dokázal klipu navodit nostalgickou atmosféru.

Přípravy byly, jako vždy, divoké. Nám jdou věci nejlépe vymýšlet za pochodu. Tentokrát to nebylo jinak. Na začátku roku jsme si dali jasný cíl: vydat EP a natočit k němu tři klipy. A my jsme to dali.“ popisuje zpěvačka Nina Cibulková. „Klip ze zkušebny, koncertů, lesa, pole a dokonce i z vlaku už máme. Tak jsme to nyní pojali trochu jinak, a snažili se naši tvorbu zase posunout o kus dál.“ dodává Nina.

V písničce jsme se textově zaměřili na to, že v dnešní době lidi obecně moc nestíhají, doba je rychlejší než my sami. Zapomínáme na to mít radost z maličkostí, hádky jsou na denním pořádku, a tak nějak bereme věci jako samozřejmost.“ mluví kytarista Vašek Milichovský ohledně textu písně. Na výsledek se fanoušci mohou podívat zde:

Odkaz na videoklip:

Utíkej! odehráli za více než 4 roky své existence nespočet koncertů po boku známých i menších, lokálních kapel. V roce 2023 vydala kapela 3 videoklipy, natočila EP s názvem Všechno co mám a neustále pracuje na nových věcech. V roce 2024 se na ně můžete těšit na festivalech i koncertech nejen v okolí Tábora.

Web: www.utikejkapela.cz

Facebook: utikejofficial

Instagram: @utikej_kapela

Spotify: Utíkej!

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE