Katarína Knechtová představuje duet s Adamem Ďuricou

Chytlavá hudba, skvělý text a sexy klip. Taková je novinka od zpěvačky Kataríny Knechtové s názvem Takí sme, ke které si přizvala zpěváka Adama Ďuricu. Klip se natáčel na zámku Šimák Pezinok pod taktovkou režiséra Jakuba Gulyása. Píseň najdou fanoušci na novém albu SVETY, které vyjde už v říjnu.

Zpěvačka, skladatelka, textařka, klavíristka a kytaristka Katka Knechtová je také autorkou hudby nového singlu, o text se postarala Silvia Kaščáková. „Musím přiznat, že tato skladba vznikala do-cela dlouho. Věděla jsem, že chci mít na novém albu nějaký duet. Takže jsem se snažila vyskládat vše hudebně i textově tak, aby hlasy zněly krásně, doplňovaly se a píseň měla tu správnou myš-lenku a samozřejmě nějakou dynamik,“ popisuje Knechtová.
Na singlu se podílelo více špičkových muzikantů, které Katka pečlivě vybírala. Ve studiu Klakson tak nahrávali: bubeník Dano Šoltís, baskytarista Rasto Uhrík, kytarista Brano Kociov a klavírista Adam Kuruc. Produkce se ujal Randy Gnepa v jeho Basem3nt Studio. Zpěvák Adam Ďurica byl jasnou vol-bou.
„Věděla jsem, že chci pěkný mužský hlas, dobrého muzikanta a zároveň někoho, koho znám a vážím si ho. Během nahrávání ve studiu jsme se s Adamem nepotkali. Já jsem pracovala v přerovském studiu a Adam zase v Bratislavě. Kvůli covidu byl totiž omezený pohyb i možnosti setkávat se. Ale v této digitální době to není nic výjimečného, že muzikanti mezi sebou takto spo-lupracují,“ prozradila Katka.
Ke skladbě vzniknul také sexy videoklip, který natočil režisér Jakub Gulyás na krásném zámku Šimák Pezinok. „Kvůli aktuální krizi jsme museli hodně lokací vypustit. Režie se ujal Jakub Gulyás, které jsem oslovila, protože miluju, jak věci vidí. Scénář byl v podstatě výsledkem našich debat a mojí představy o vizuálu. Hrajeme v něm jen já a Adam. Adamův přístup byl hodně profesionál-ní. Když se mu píseň líbila, rozhodl se do toho jít se vším všudy, co k tomu patří a dělal vše proto, abych byla spokojená a naplnil moje představy. Spolupráce byla výborná, jsem mu moc vděčná,“ uzavírá Knechtová.
Nový singl „Takí sme“ najdou fanoušci na novém albu s názvem SVETY, které vyjde už 23. 10. 2020.
Videoklip Takí sme:

Související články

Katarína Knechtová – Svety

Katarína Knechtová Svety UNIVERSAL MUSIC POP 38:23   MILAN MENČÍK   Pět let čekala Katarína Knechtová na tu správnou dobu, kdy by mohla fanouškům představit nové album. Předešlá deska Prežijú len milenci se opravdu povedla a nabídla kromě hitů i velmi příjemný pop. Novinka Svety na ni v mnohém navazuje.  Například hloubku témat textů jednotlivých…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA